Інформаційний бюлетень «Редукціон» № 9-10-11 (139-140-141) — жовтень, листопад, грудень 2017 року
Інформаційний бюлетень «Редукціон» № 9-10-11 (139-140-141) — жовтень, листопад, грудень 2017 року


  


Відсутність Моніторингу державних закупівель з боку Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, це 

ТРИВАЄ ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ  УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ
 

ЦІНА 450 грн або 1450 грн.
ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ЧЛЕНІВ ТЕНДЕРНОГО КОМІТЕТУ  ТА УПОВНОВАЖЕНИХ ОСІБ                              
Якщо Ви маєте час і кошти на навчальну поїздку до іншого міста України, чи варто це робити? Не дозволяє це зробити карантин в Україні? Ви маєте бажання спілкуватися безпосередньо з національними і міжнародними фахівцями у сфері публічних закупівель, отримувати інформацію за допомогою сучасних технологій, мати доступ до бази професійних знань? Тож, якими повинні бути Ваші кроки на шляху до можливості стати професіоналом у сфері публічних закупівель?
Майже на всі запитання відповідають сучасні технології, що дозволяють отримати освіту, покращити професійні навички, стати членом товариства професіоналів за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій в інтерактивному режимі – через дистанційне навчання.
Хотіли би Вашу увагу звернути на оновлений Дистанційні курси навчання і підвищення кваліфікації членів тендерного комітету. Основні види взаємодії слухача та викладача здійснюються за допомогою прямого спілкування через програму Zoom - конференції та чат.  За допомогою курсів слухач здійснює також своє самостійне навчання. На наших відео конференціях  присутні і викладачі-консультанти, які після тестування контролюють успішність кожного слухача, перевіряють практичні завдання, контрольні роботи та консультують слухачів.
Основними принципами дистанційного навчання є інтерактивна взаємодія у процесі роботи, надання слухачам можливості самостійного освоєння досліджуваного матеріалу, а також консультаційний супровід у процесі практичного застосування отриманих знань. Наш курс включає тематичні модулі для навчання й підвищення кваліфікації. Кожний модуль складається з таких елементів:
·        Power point презентації (слайди) з головними питаннями теми; відеолекції;
·        витяги із законодавства з коментарями; питання до самоперевірки з тестуванням засвоєння кожної теми.
Щопонеділку стартує курс навчання, який розрахований на  тиждень. Тестування проводиться за допомогою онлайн-тесту, і кожен слухач може бачити свої результати навчання одразу після заповнення тесту.
Слухачам, які надали більше 75 % правильних відповідей, видається сертифікат про успішне проходження навчання або підвищення кваліфікації; решта слухачів продовжують знайомитися з держзакупівельним законодавством.
Дистанційне навчання дозволяє забезпечити:

- доступність та зручність у визначених часових межах;
- застосування телекомунікаційнихмереж в інтерактивному режимі;
- наявність бази професійних знань та доступність актуальної інформації;
- можливість самоконтролю для перевірки рівня засвоєння матеріалу;
- можливість гнучкого та індивідуального засвоювання;
- оцінювання слухачами можливих дій із розв’язання проблеми та її наслідків за допомогою Методу кейсів (вирішення практичних проблем).
Навчальна програма та програма підвищення кваліфікації відповідають чинному законодавству України на час проведення навчання.
Довідково:Товариство з обмеженою відповідальністю «Інститут державних закупівель «Редукціон» відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі»                 № 922-VIII від 25 грудня 2015 року (в редакції від 19 квітня 2020 року) проводить навчання та підвищення кваліфікації фахівців у сфері державних закупівель. 
Звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до п.8 ст. 11 Закону України  «Про публічні закупівлі» -Уповноважені особи можуть пройти навчання з питань організації та здійснення публічних закупівель, у тому числі дистанційне в Інтернеті. З 01.01.2022 р. усі уповноважені особи повинні мати сертифікат проходження навчання та здати тест.
Лекції та практичні заняття проводять фахівці з публічних закупівель, які мають великий практичний досвід роботи у сфері державних закупівель та за дистанційною формою навчання.
ТОВ «Інститут державних закупівель «Редукціон» пропонує дистанційно навчатися членів тендерного комітету (36 н./год. – вартість становить 1450,00 грн)та підвищувати кваліфікацію (20 н./год. – вартість становить450,00 грн).
Заняття стартують щопонеділка.Запрошуємо пройти у нас навчання, для чого Вам потрібно заповнити Реєстраційну форму на проходження навчання, зразок якої можете отримати в будь-який зручний для Вас спосіб:  електронною поштою, Viber, скачати з сайту ІБ «Редукціон».
Реєстраційні форми на проходження дистанційного навчання приймаються на е-mail: z555dlv@gmail.com .

З усіх питань щодо проходження навчання,а також проведення процедур закупівель «Під Ключ!» (переговорна процедура, відкриті торги, спрощені закупівлі) звертайтеся за номерами телефонів:
моб. (050)401-17-79, (067)570-89-06; наш сайт:www.procurement.in.ua .
 Владислав Володимирович, е-mail:z555dlv@gmail.com.
Лист щодо дистанційного навчання та анкета для слухачів 
https://drive.google.com/file/d/1A_brh80OQcocg_NC6ZOJi3p4j8mrOAbs/view?usp=sharing
 
анкета в форматі doc:
https://drive.google.com/file/d/0B-vx2J9ifUo2WFM1bEFJejdFa0k/view?usp=sharing
Будьте уважні, заповнюючи реєстраційну картку, оскільки надана інформація буде використовуватись при заповненні Сертифіката про проходження навчання/підвищення кваліфікації!!! На Вас покладається особиста відповідальність за достовірність поданої інформації!
Реєстраційні форми на проходження навчання приймаються
 на Е-mail: z555dlv@gmail.com
Контактні особи щодо навчання:тел.моб. (050) 401-17-79, (067) 570-89-06,
 Владислав Володимирович.
Додатки:
1. інформації про наші послуги та преваги в дистанційному навчанні;
2. реєстраційна форма на проходження навчання pdf. (у форматі doc
 
Бажаємо професійних успіхів у вашій діяльності!
Команда Інституту державних закупівель «Редукціон»